Pentru a beneficia de o reclama gratuita pentru serverul dumneavoastra,inregistrati-va,cei care cauta un anumit tip de server PvP-PvM,au gasit locul potrivit,pentru a putea cauta trebuie sa va inregistrati.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Metin2H1N1

In jos 
+3
lovenick0010
IngerashCuCoasa
iPlayM2
7 participanți
AutorMesaj
iPlayM2
Administrator
Administrator
iPlayM2


Mesaje : 261
Reputatie : 26
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 29
Localizare : Craiova

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeMier Oct 13, 2010 2:37 am

Nume Server : Metin2 H1N1 ( metin francez )






Owner: [CSGA]Formi si [CSGA]Tsubasa

Server Status: mereu online ! ( chiar si la 3,4,5 dimineatza )

MC: 91.121.132.123 ( de preferat ar fi sa-l downloadati daca vreti sa vedeti armele noi armuri , etc )






Rate: nu le arata , dar sunt mari

Experienta: faci level foarte repede ( mai ales cu inel de experienta )

Yang: pica in jur de 10-15k la un caine ( fara moneda norocului , bonus de yang sau bonus special )

Obiecte: dau mai multe detalii in descriere

Fierar: la upgradarea itemelor cu perle rata este foarte mare ( indiferent daca upgradezi pentru +7+8 sau +9 - rar esueaza)






Timp Online: serverul este NON-STOP

Buguri Rezolvate: Toate bugurile sunt rezolvate ( chiar nu exista )

Regat: Oricare doresti ( la galbeni nu sunt prea multi , in rest este imposibil sa nu vezi minim 15 shopuri la albastri si rosii )





Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Site: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Register: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Clasament: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]






Video: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ( aici puteti vedea itemele noi si ce se gaseste prin NPC )

Poze: le pun potin mai jos





Descriere: partea mea preferata

Un rezumat din descrierea de pe server

Metine de 100, 105 ( se adauga metine de 110 si 117 )- se gasesc in v3 respectiv v4
Harti , mobi , iteme noi

Pietre metin ( apar cate 4 in loc de 1 ) , Bosi ( 3 intr-o harta ). Apar la fiecare 3 minute , cu exceptia Ork Chef ( care apare la 5 sec)
Poti dona unui jucator prin trade ( comert) maxim 999.999.999 yang


Descrierea mea

Serverul este foarte tare , am mai mult de 40k minute jucate ( joc din MAI ) si sunt foarte multumit de el . Nivelul maxim este de 127 , eu am 118 . Nu duce lipsa de bosi si metine ( asta-i sigur ) . In V3 sunt implementati monstri ( pica Soul Stone / iteme pentru upgrad arme 110+ / arme de 100+ / arme de lvl 80 exceptie : sirius , arc si arma 2 maini / 75 cu exceptie: pumnal / armuri 80 / scuturi 80 /casti 61 ) noi unde poti creste pana la 114 ( max) ,iar in v4 sunt monstri pentru lvl 114 pana la 127 . Sunt metine in V3 si V4 ( droplul este ca la un metin oarecare iteme , carti , stone etc ).
Pietrele se pot upgrada pana la +9 care dau ( 50% viteza , critical , anti Sura Warrior Ninja Shaman , viteza farmecului , 200 aparare , rezistenta saveti , 5000 hp etc).Armuri de 90(+9) , mai nou s-au implementat armuri de 110(+0) .Calul se cumpara de la grajdar cu 1kk - niv 21.Ceva dubios : pe scut , armura si coif puteti adauga maxim 200 APARARE..



Mai jos va voi arata cum sa luati de pe site bonusurile speciale.( nu se pun automat cand creezi caracterul , deoarece Formi a avut niste reclamatii de la jucatori ca fac level prea repede la metine , asa ca fiecare poate sa isi ia de pe site ce bonus doreste )

Intrati pe site -> scrieti numele si parola -> apasati Login -> apasati ItemShop->apasati BONUS GRATUIT ( veti gasi 5 casute - moneda norocului , a treia mana , spatiu pentru depozit , experienta 50% , manusa talharului ) -> apasati pe banii aceea verzi ( la ce bonus vreti voi ) -> apasati Acheter

Pentru cei care nu au inteles , sunt niste poze detaliate mai jos.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Pentru cei ce au downloadat Clientul Oficial si nu stiti cum se numesc skilurile ( aici este de preferat pentru cartile de competente ) gasiti aici skilurile traduse: franzeza - romana
Link: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ... omana.html

CARTILE NU SE GASESC LA NPC , SE GASESC LA METINE . DE ACEEA SUNT ZECI DE METINE PER MAP ^^ sau le mai gasiti la shop

Daca aveti intrebari , va rog postati mai jos . Va ajut cu draga inima ^^.

SPOR LA JOC , NU VETI REGRETA.!!!
Sus In jos
https://9metin.canadian-forum.com
IngerashCuCoasa
Administrator
Administrator
IngerashCuCoasa


Mesaje : 414
Reputatie : 12
Data de inscriere : 12/10/2010
Varsta : 28
Localizare : pe aici pe acolo...acolo si acolo

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeMier Oct 13, 2010 11:14 pm

e in franceza happy))
Sus In jos
https://9metin.canadian-forum.com/
lovenick0010

lovenick0010


Mesaje : 1
Reputatie : 5
Data de inscriere : 17/10/2010

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeLun Oct 18, 2010 6:48 pm

deci io nu recomand sv asta pt nimic in lume
4kk mantiile
rate varza
fara iteme +9
nicaieri
la inceput da iteme +4
ba in plus un bonus costa 800kvarzaaaaaaaaaaaa
What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Sus In jos
EuTuElEa

EuTuElEa


Mesaje : 2
Reputatie : 5
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 28
Localizare : galati

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeDum Noi 07, 2010 2:43 am

administrator pe ce lume esti?imi zici pliz shi cum techeama plzzzzzzz Basketball Basketball
Sus In jos
ediboy14

ediboy14


Mesaje : 9
Reputatie : 5
Data de inscriere : 28/12/2010

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeMar Dec 28, 2010 1:49 am

si eu sunt pe sv asta zicetimi ce regat sunteti si cum va cheama eu sunt la albastrii ma cheama AWESOME
Sus In jos
Pandemonium

Pandemonium


Mesaje : 3
Reputatie : 5
Data de inscriere : 30/04/2011

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeSam Apr 30, 2011 3:47 am

Eu de pe serverul acesta am invatat franceza...
Pacat ca acum , nu stiu de ce nu imi mai merge sad(
Sus In jos
goofy2012

goofy2012


Mesaje : 1
Reputatie : 5
Data de inscriere : 07/07/2012

Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: metin2h1n1   Metin2H1N1 I_icon_minitimeSam Iul 07, 2012 3:05 pm

Pandemonium a scris:
Eu de pe serverul acesta am invatat franceza...
Pacat ca acum , nu stiu de ce nu imi mai merge sad(
Da sv e off da nu tot timpul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Metin2H1N1 Empty
MesajSubiect: Re: Metin2H1N1   Metin2H1N1 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Metin2H1N1
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 9Metin :: Servere IP-
Mergi direct la: