Pentru a beneficia de o reclama gratuita pentru serverul dumneavoastra,inregistrati-va,cei care cauta un anumit tip de server PvP-PvM,au gasit locul potrivit,pentru a putea cauta trebuie sa va inregistrati.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Problema la server pe ip.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
blockbuster

blockbuster


Mesaje : 3
Reputatie : 5
Data de inscriere : 30/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Metamorfossi/Athina/Greece

Problema la server pe ip. Empty
MesajSubiect: Problema la server pe ip.   Problema la server pe ip. I_icon_minitimeSam Iul 30, 2011 7:48 pm

Salut, O banala intrebare la un server pe ip. Il deschid, totul e normal, fac setarile din navicat dupa preferintele mele, iar cand vreau sa inchid laptop-ul (in cazul meu), ce trebuie sa fac pentru ca playerii sa imi intre pe el? Eu am incercat sa il deschid apoi, si am intrat in client sa vad daca merge, sperante facute degeaba, eroare la conectiunea la server. Ce trebuie sa fac?
Sus In jos
Mee

Mee


Mesaje : 1
Reputatie : 5
Data de inscriere : 16/12/2011

Problema la server pe ip. Empty
MesajSubiect: Re: Problema la server pe ip.   Problema la server pe ip. I_icon_minitimeVin Dec 16, 2011 5:51 am

Cred ca nu ai deschis PORTMAP. Sau poate il aveai deschis dar nu la-i configurat. Daca la sysinstall ai configurat corect si portmapu corect nu are ce eraore sa dea..
Sus In jos
 
Problema la server pe ip.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O problema la un server...
» Problema server de metin
» New World Metin2
» DB-MT2 server PvP
» Un server de cs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: 9Metin :: Probleme & Intrebari-
Mergi direct la: